Kebab Krakow

Kebab Krakow

Kebab Krakow

Kebab Kraków to klasyczna restauracja typu fast food oferująca tradycyjne  dania tureckie czyli kebaby, lista lokali z całego miasta. Istnieje możliwość zamówienia kebaba 7 dni w tygodniu przez całą dobę. Więcej informacji uzyskasz u nas telefonicznie lub wchodząc do zakładki restauracji.

Kebab Krakow
Kebab Krakow

Oferujemy  kebaby w bardzo atrakcyjnych cenach iw wielu wersjach, z kurczakiem baranim na grubym lub cienkim cieście i sosem łagodnym lub ostrym. U nas każdy znajdzie swojego ulubionego kebaba. Nasze restauracje pojawiły się na gastronomicznej mapie Krakowa.

Ranking kebabów, które spróbowaliśmy. Grono naszych klientów stale się powiększa; dołącz do kręgów naszych znakomitych restauracji. Zadowolenie i radość klientów uzyskaliśmy dzięki atrakcyjnym cenom, wysokiej jakości składnikom użytym do przygotowania naszych dań oraz sprawnej obsłudze podczas składania zamówień. Duże porcje. Wysokiej jakości składniki, duży wybór dań oraz dostawa na terenie miasta i okolic – to kryteria, którymi charakteryzują się nasze znakomite restauracje, skosztuj pysznego kebaba w Krakowie.

Location: Plac Nowy, Krakow 31-056 Poland

Kontakt: +48 502 964 887

Kebab, znany również jako döner kebab, to popularne danie w Krakowie. Jego historia w Krakowie sięga końca lat 90., kiedy to przybyli pierwsi tureccy imigranci.

Pierwsze stoisko z kebabem w Krakowie otworzył na początku XXI wieku Turek Ramazan Ercan. Otworzył swoje małe stoisko na Kazimierzu, a jego kebaby szybko zyskały popularność zarówno wśród mieszkańców, jak i turystów. Za stoiskiem Ercana poszli inni i wkrótce w całym mieście pojawiły się stoiska z kebabem.

W początkowych latach sprzedawane w Krakowie kebaby były dość podobne do tradycyjnych tureckich kebabów, jednak z czasem zaczęły nabierać bardziej polskiego smaku. Wiele stoisk z kebabami w Krakowie oferuje obecnie kebaby z polskimi składnikami, takimi jak pikle, kapusta kiszona i ketchup.

Dziś budki z kebabem to częsty widok w Krakowie i popularny wybór na szybki i smaczny posiłek. Do najpopularniejszych stoisk z kebabem w Krakowie należą Kebab King, Kebab Pasha i Kebab Arab.

Często zadawane pytania

Z jakiego jedzenia słynie Kraków?

Kraków, miasto w południowej Polsce, znane jest z bogatej i różnorodnej sceny kulinarnej. Niektóre z najpopularniejszych potraw i potraw, z których słynie Kraków, to:

Pierogi
Kielbasa
bigosu
Zapiekanka
Obwarzanek
Sernik

Jakie jest krakowskie jedzenie?

Krakowska scena kulinarna charakteryzuje się bogatym połączeniem tradycyjnej polskiej kuchni z nowoczesnymi wpływami. Miasto oferuje różnorodne lokale gastronomiczne, od zwykłych ulicznych sprzedawców żywności i przytulnych kawiarni po eleganckie restauracje. Kraków słynie z obfitych i aromatycznych potraw, które zawierają szereg składników, takich jak mięso, ziemniaki, śmietana, grzyby i różnorodne warzywa.

Dlaczego Kraków jest sławny?

Kraków, położony w południowej Polsce, słynie z bogatej historii, wspaniałej architektury, tętniącej życiem sceny kulturalnej i obiektów wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO

Więcej menu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button