Diamond Kebab

Diamond Kebab

Diamond Kebab

Diamond Kebab to produkt powstały w wyniku analizy polskiego rynku gastronomicznego –  100% naturalny kebab , który nie zawiera chemii ani konserwantów. Nazwa produktu doskonale oddaje jego jakość – jakość diamentu. Diamond Kebab to produkt najwyższej jakości, jedyny bez chemii.

W otaczającym nas życiu jest już wystarczająco dużo toksyn, aby dodatkowo zatruwać spożywane przez nas jedzenie. Producent SUPEMEAT SC gwarantuje 100% naturalności, jakości i dawnego smaku Orientu.

O jakości i smaku produktów decyduje przede wszystkim to, że nie zawierają żadnych substancji chemicznych ani alergenów niebezpiecznych dla organizmu. Są w 100% naturalne i zdrowe.

Menu Diamond Kebab podano poniżej: 

Diamond Kebab
#Diamond Kebab

Surowy kebab drobiowy   (kurczak) oparty jest wyłącznie na świeżym polskim surowcu, który podlega ścisłym zasadom kontroli Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii. Skierowany do klientów prowadzących lokale gastronomiczne, ceniących sobie doskonały, naturalny smak i wysoką jakość. Dzięki swojej wydajności jest produktem bardzo ekonomicznym.

Kebab diamond skierowany do klientów, którzy nie mogą przygotować kebaba w swoim lokalu. Produkt pakowany hermetycznie w gramaturze odpowiadającej zamówieniu klienta.

-Tortilla – występuje w dwóch rozmiarach o średnicy 25 cm i 30 cm. Jest pakowany po 18 sztuk w torebkę strunową, aby zachować świeżość po otwarciu przez dłuższy czas. Produkt stanowi dodatkową ofertę firmy, mającą na celu ułatwienie działalności gastronomicznej klientów oraz zapewnienie im wysokiej jakości i oryginalności serwowanego przez nich kebaba.

-Sambal, ostry sos  – czy wyobrażasz sobie oryginalny kebab bez ostrego sosu? Serwując potrawy orientalne nie można zapomnieć o sambalu, który nadaje potrawie niepowtarzalny smak i piekielną ostrość, przywołując wspomnienia wakacji w krajach basenu Morza Śródziemnego.

Kto był właścicielem Diamond Kebab?

Właściciele i najemcy budynku Diamond Kebab, Sahin Tuncel i Ali Demirci, powiedzieli, że dym wydobywał się ze sklepu około godziny 11:00.

więcej menu:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button