Bafra Kebab

Bafra Kebab

Bafra Kebab

Bafra Kebab to największa sieć spożywcza w Polsce. Polacy uwielbiają jadać poza domem, więc street food to już kameralny element naszego gastronomicznego krajobrazu. Szybkość jedzenia, uprzejmość i estetyka na koniec sprzedaży są nam coraz bardziej potrzebne. Sieć franczyzowa Bafra Kebab idealnie wpisuje się w ten kierunek. Wiemy, jak zaspokoić oczekiwania nowoczesnego klienta, aby nasi franczyzobiorcy odnosili zwycięstwa i osiągali oczekiwane zyski. 

Kebab Bafra to zdjęcie należące do największej i najszybciej rozwijającej się sieci street food w Polsce. Jako jedyni  oferujemy  całoroczną sprzedaż  kebabów z przyczepy gastronomicznej. Szybko reagujemy na zmiany rynkowe, dzięki czemu wypracowaliśmy wizję, która z łatwością dostosowuje się do zmieniających się sytuacji ekonomicznych.

Bafra Kebab Menu to franczyza pod klucz, którą stworzyliśmy w taki sposób, aby sprawnie przekazać pełne dane dotyczące prowadzenia własnej firmy. Wiedza jest zbędna, ponieważ zapewniamy pełne szkolenia teoretyczne i praktyczne oraz wsparcie marketingowe, co czyni nas najbardziej dochodową franczyzą.

Bafra Kebab to jedna z największych sieci franczyzowych lokali z kebabem w Warszawie i kilku innych miastach. Na tle innych restauracji typu fast-food Bafra Kebab wyróżnia się food trailerami. Jak wspomniano, wiele restauracji znajduje się w stolicy (Okęcie, Dworzec Zachodni, Ursus). Bafra Kebab można znaleźć poza Warszawą w Raszynie, Żyrardowie, Piastowie i Radziejowicach.

Menu

#Menu

Restauracja prezentuje dość tradycyjne menu, porównywalne z innymi kebabami. Zacznijmy od kebabów z tortilli. Bafra Kebab pokazuje cztery rodzaje tej wersji, trzy inne wielkości (mały, duży, gigant) i jeden wybór wegetariański. Do wyboru mamy mięsne wersje drobiu, wołowiny, a także wegetariański falafel w tej formie kebaba. Z pozostałych składników zobaczymy sałatkę, sos i frytki w wersji gigant.

Bafra Kebab pokazuje również pudełka. Istnieją dwa rodzaje: wegetariańskie i mięsne. W obu wersjach zobaczysz sałatki, frytki i sos. Jedyną różnicą między nimi jest falafel w wersji wegetariańskiej i wspomniane już rodzaje mięs w drugim wariancie. Ponadto kawiarnia oferuje smażonego kebaba w tortilli lub bułce, zwykłego kebaba w bułce, małego i dużego zestawu kebab oraz kebaba burgera. Z podanych możliwości kebab frytki i kebab w zestawie oprócz mięsa, warzyw i sosu zawierają frytki. Atrakcyjną propozycją dla dzieci jest zestaw Biafra kids, w skład którego wchodzą frytki, nuggetsy, sok i wspaniała zabawka. Na koniec warto też dodać, że w Bafra Kebab można kupić frytki lub napój za 5 zł.

Ceny

#Ceny

Opłaty kształtują się następująco, orientując się w cenach jednej z odliczeń z sierpnia br. Za małego kebaba wydamy 16,90 zł, za dużego dziewiętnaście dziewięćdziesiąt zł, a za dużego 26,90 zł. Wegetariańska tortilla kosztuje 29,90 zł, mięsna o 1 zł drożej, a wegetariańska 22,90 zł. Fryto kebab kosztuje 20,90 zł, a kebaba w bułce możemy kupić taniej za 1 zł, a odpowiednio 23,90 zł i 26,90 zł za mały i duży zestaw. Za 19,90 zł kupimy zestaw dla dzieci, 9,90 zł za frytki, a do tego mięso, sos czy opakowanie na wynos za trzy złote.

Dostawa

W stolicy i okolicach istnieje rozbudowana sieć lokali Bafra Kebab. Możemy wrócić za pośrednictwem znanych firm dostarczających jedzenie, takich jak Pysze, Ubereats, Wolt czy Glovo.

 Jaki jest nasz przepis na sukces?

#Delivery
  • łatwo dostępny produkt lubiany przez wszystkich;
  • częste dostawy od lokalnych dostawców;
  • rozpoznawalny smak oparty na autorskich recepturach;
  • profesjonalnie wyszkolony zespół;
  • wysokie standardy i rozpoznawalna marka;
  • dopracowane procedury wewnętrzne.

FAQs

Kim jest założyciel Bafra Kebab?

Nie jest jasne, kto jest założycielem Bafra Kebab. Bafra Kebab to rodzaj kebaba popularnego w dystrykcie Bafra w północnej tureckiej prowincji Samsun. Dokładne pochodzenie tego rodzaju kebaba jest niejasne i istnieją różne teorie na temat tego, jak powstał. Niektórzy twierdzą, że stworzyli go miejscowi szefowie kuchni w Bafrze, inni uważają, że przywieźli go do regionu migranci z innych części Turcji lub krajów sąsiednich.

Główny Oddział Bafra Kebab?

Bafra Kebab to popularne tureckie danie, zwykle kojarzone z dystryktem Bafra w północnej tureckiej prowincji Samsun. O ile wiem, nie ma określonej „głównej gałęzi” Bafra Kebab, ponieważ jest to rodzaj jedzenia, który można znaleźć w wielu restauracjach i stoiskach w całym regionie Bafra i poza nim. Jednak niektóre restauracje w Bafra, które są dobrze znane z serwowania Bafra Kebab, to Kebapçı Ali Usta i Bafra Kebapçısı.

więcej menu:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button